Bezkontaktní automyčka Vrchlabí

Komplexní péče o Vaše vozidlo:

S velkou radostí Vám oznamujeme, že jsme spustili novou samoobslužnou automyčku. Těšit se můžete na dva boxy od firmy BKF Wash.

TECHNOLOGICKY NEJPOKROČILEJŠÍ MYČKA V širokém OKOLÍ
Jeden impuls za 10 Kč vystačí na 45 vteřin mytí
CELOROČNÍ PROVOZ (6:00 - 22:00)

Mycí programy:

S naší moderní linkou si auto umyjete za pár minut jako profesionál.
Stačí dodržet správny technologický postup:

1. Aktivní pěna

Vysoký tlak, studená změkčená voda s aktivní pěnou, nanáší se speciální pistolí. Změkčuje perzistentní nečistoty, usnadňuje hlavní mytí, udělá efektivní hustou pěnu.

2. Hlavní mytí

Odstraňování nečistot. Teplá změkčená filtrovaná voda s přídavkem tekutého prostředku (šamponu) nebo neutralního chemického prášku pro lak umožní vám odstranit tvrdou nečistotu (včetně hmyzu).

3. Mytí kartáčem

Mytí kartáčem s aktivním šamponem pod vysokým tlakem. Odstraňuje zvláště odolné nečistoty, nepoškozuje lak, vytváří velmi hustou pěnu.

4. Oplach

Důležitý krok, jako hlavní příprava na údržbu. Zbytky nečistot a chemických prostředků se po samoobslužném mytí opláchnou čistou vodou. A auto je připravené na finální voskování.

5.  Horký vosk

Ochrana laku. Filtrovaná voda – změkčená voda s polymerem nejnovější generace, který lak pokryje tenkou a tvrdou vrstvou. Díky vysoké teplotě se tato vrstva „přilne“ ke karoserii. Systematická aplikace tohoto programu chrání karoserii vozidla před špínou a škodlivými povětrnostními vlivy (voda, slunce), zabraňuje absorbování prachu a písku, a zaručuje tak trvalou péči.

6. Oplach a leštění

Po aplikování vosku je nezbytný finální 6. krok k dosažení lesku beze skvrn. Omytí karoserie změkčenou vodou bez minerálů (demineralizovaná voda) umožňuje dosáhnout efektu bez stop a skvrn. Kromě toho použití sušicího a leštícího prostředku v mycích linkách BKF CarWash zanechává lesklý efekt a vylučuje potřebu otřít nebo vysušit vozidlo.

NEJLEPŠÍ AUTOMYČKA V OKOLÍ


Jeden IMPULS za 10 Kč u nás znamená 45 vteřin mytí.
Vysoký tlak, kvalitní pěna a dostatek prostoru.

Komplexní služby

U nás to není pouze o "vapce". Najdete u nás i nejmodernější a profesionální vysavač, který Vám pomůže z vozu vysát každou špínu. Dále Vám je k plně dispozici i stojan na autokoberečky, který Vám usnadní jejich oplach. Mnoho dalších vychytávek se pro Vás již připravuje!

Vysavač BKF Premium

Samoobslužný profesionální vysavač určený pro úklid interiérů vozidel. K dispozici pro Vás máme 2 stanoviště k luxování naráz. Maximální výkon a dlouhá hadice zajišťují snadnou manipulaci a Váš vůz bude jako nový.

Čištění koberečků

Každý mycí box je vybaven i držáky na autokoberečky.
Ty tedy můžete snadno upevnit a následně dokonale vyčistit.

Měnička na drobné

Na myčku bez drobných?
Žádný problém, protože naše myčka je vybavena měničkou na drobné, takže pro Vás máme dostatek drobných na omytí i luxuvání.

Kde nás najdete?

 
Adresa

Bucharova 421

Hořejší Vrchlabí

U bývalého OPTREXu

543 02

 
E-mail
 
Telefon

Nevíte kudy k nám?

Stačí kliknout a ukážeme Vám cestu!